Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Bronius_Ukioras
Bronius_Ukioras
Pranešimų skaičius : 23
Reputacija : 0
Join date : 2017-12-08
Age : 20
Miestas : Kaunas

S.W.A.T drk rinkimai Empty S.W.A.T drk rinkimai

Št. 12 09 2017, 18:04
Message reputation : 0% (1 vote)
Rinkimų taisyklės:

Serverio Vardas_Pavardė privalo sutapti su Forumo diskusijų vardu;
Į šiuos rinkimus žiūrėkite rimtai, jeigu dalyvaujate - dalyvaukite pilnu noru ir galingumu;
Dalyvaudami, jūs pasirašote būti pilnai išbandytais visokiems iššūkiams.
Atsakinėti į klausimus juodu sriftu.

Anketa:

1. Jūsų V_P?
2. Amžius?
3. Koks yra jūsų aktyvumas per dieną? (serveryje, forume)
4. Dėl kokių priežasčių norite tapti Direktoriumi?
5. Ką daro S.W.A.T?
6. Ką darysite forume?
7. Kodėl pildote į šias pareigas?
8. Kas jumis motyvuoja siekti šias pareigas?
9. Parašykite bent 4-5 Teisėsaugos taisykles.
10. Jei turejote šios firmos drk, tai kaip sekėsi?

Sekmės pildant! santa
avatar
Ell_Fuego
Pranešimų skaičius : 1
Reputacija : 0
Join date : 2017-12-09

S.W.A.T drk rinkimai Empty Re: S.W.A.T drk rinkimai

Št. 12 09 2017, 19:30
Anketa:

1. Jūsų V_P? Ell_Fuego
2. Amžius? 17 metų.
3. Koks yra jūsų aktyvumas per dieną? (serveryje, forume) 240minučių maždaug.
4. Dėl kokių priežasčių norite tapti Direktoriumi? Direktoriumi noriu tapti dėl to, jog čia yra naujas projektas, noriu savo jėgas išbandyti šiame projekte. Tai pat mėgstu prižiūrėti darbutojus, esu valdingas, ta prasme man patinka vadovauti. Turiu daug patirties šiame poste, ir esu tikrai užtikrintas, jog problemų nesukelčiau.
5. Ką daro S.W.A.T? S.W.A.T. Yra teisėsaugos sritis, kuri gali šturmuoti nusikalstamas grupuotes. S.W.A.T. saugo miestelį nuo nusikaltimų, gina žaidėjus, daro tvarka.
6. Ką darysite forume? Forume prižiūrėsiu savo darbo skiltį, žodžiu susitvarkysiu savo skiltį.
7. Kodėl pildote į šias pareigas? Manau šis klausimas kartojasi, nes 4 klausimas lyg ir buvo panašus.
8. Kas jumis motyvuoja siekti šias pareigas? Tiesiog aš visuomet mėgau teisėsaugą, man patinka padėti žaidėjams ir pnš.
9. Parašykite bent 4-5 Teisėsaugos taisykles. [1. Draudžiama daryti DM miesteliuose] [2. Už kiekvieną ./ita turėti įrodymus, jog tai ne freestar`ai] [3. Privaloma klausyti valdžios] [4. Privaloma dalyvauti visuose veiklose.] [Griežtai draudžiama įžeidinėti, bei kitaip kenkti civiliams/nusikaltėlėms/kolegoms.
10. Jei turejote šios firmos drk, tai kaip sekėsi? Taip esu buvęs, ir turiu gan nemažai idėjų šiam darbui, esu sugalvojęs kokias veiklas daryčiau ir t.t.
Atgal į viršų
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume